Blogumuz

Mobilyam İnegölden, Fabrikadan Evinize Geliyor

Mobilyam Moda olarak direk üreticiden halka online mobilya satışı ile en uygun fiyatlardan kaliteli mobilyalara sahip olabilirsiniz. Modellerimizi inceleyip açıklama kısmında ki detayları kontrol etmenizi öneririm. Tüm mobilyaların boyut ve özellikleri detaylı bir şekilde yazmaktadır. Sizde artık gönül rahatlığıyla Mobilyam İnegölden diyebileceksiniz.


Yatak Odası Düzenleme

Yatak odası evinizin dinlendiğiniz ve tüm günün yorgunluğunu attığınız önemli bir odasıdır. Tüm kıyafet ve kişisel eşyalarınızda yatak odanızda bulunur. Bu nedenle yatak odasının hem gece rahat dinlenmeniz hem de kıyafetlerinizi düzenleyebilmeniz için en uygun mobilyalar ile döşenip dizayn edilmesi gerekir. Yatak odanızda kıyafetlerinizin düzenlenmesi için kullanacağınız gardırop, şifonyer, tuvalet masası ve komidinler kullanışlı ve kaliteli olmalıdır. Gardırobun raf düzeni ve askı aparatları kıyafetlerinizi en düzgün şekilde yerleştirebileceğiniz tarzda olmalıdır. Yatak odanızda kullanacağınız mobilyaların modern ve şık bir görünümde olması da elbette önemlidir. Zira tüm geceyi yatak odanızda geçirirsiniz. En kaliteli ve şık yatak odası mobilyaları İnegöl Mobilya’dan alarak yatak odanızı mükemmel bir şekilde dizayn edebilirsiniz. 


Yemek Odası Tasarımı

Evlerimizde leziz yemeklerin yendiği ve misafirlerimize yemek ikram ettiğimiz yemek odası hem rahat hem konforlu olacak şekilde tasarlanarak dizayn edilmelidir. Yemek odasında kullanılacak masa ve sandalyelerin kaliteli bir mobilya ile yapılmış olması yemek odanıza şık ve zengin bir görünüm katar. Yine yemek odasında kullanacağınız vitrin ve konsol türü özel misafirleriniz için kullanacağınız yemek takımı, kaşık çatal takımı ve bardaklar gibi eşyalarınızı en güzel şekilde sergileyecek tarzda yapılmış olmalıdır. Yemek odası daha çok yemekli misafirlerinizle kullanacağınız evinizin özel köşelerinden biridir. Bu nedenle en özel mobilyaları İnegöl Mobilyasın’dan seçerek yemek odanızı modern, şık ve kaliteli bir tarzda dizayn edebilirsiniz.


Oturma Odası Nasıl Düzenlenmeli

Oturma odası, akşam işten eve döndüğünüzde günün yorgunluğunu attığınız, dinlendiğiniz, TV izleyip eğlendiğiniz mekânıdır. Çalışanlar için akşamlarını evde olanlar için hem gününü hem akşamını geçirdiği oturma odasında rahatlık çok mühimdir. Elbette rahat olmanın yanı sıra uzun saatler geçireceğiniz oturma odasının ferah ve iç açıcı bir şekilde dizayn edilmesi de oldukça mühimdir. Bu sebeple oturma odası için seçilen mobilyaların hem rahat hem de canlı renklerde ferah olması gerekir. Oturma odası mobilyaları temizliği kolay ve kaliteli malzemeden yapılmış olması da önemlidir. Uzun saatler kullanılacağından dayanıklılığı ve çabuk kirlenmemesi önem arz eder. Oturma odanız için en uygun mobilyaları İnegöl Mobilya’dan alarak keyifle yaşayabilirsiniz. 

 

0 Yorum
Mini Banyolara Mucizevi Çözümler

Evler günümüzde gittikçe küçüle dursun eh, haliyle mevcut durumdaki odalar, mutfak ve elbette ki banyo metrekareleri de küçülmekte. Ama dekorasyon alanında çareler tükenmiyor ve bu konuda da iç mimarlar gün geçmiyor ki yaşam alanlarımıza birbirinden efektif ve yaratıcı fikirler sunmasın. Kısacası her durumda konforu arttırabiliyorlar. İşte küçük banyolar için yaratılmış olan akıllı dolaplar da bunlardan biri. Akıllı dolapların en güzel tarafı evinizin hacmine göre dilediğiniz kadar dolapla duvarlarınızı kaplatabiliyor olmanız. İçeriye açılarak kapak hacmi de aramayan bu dolaplar sayesinde tüm banyo fazlalıklarınızı içine koyarak yok edebilirsiniz.


Yine size fonksiyonel depolama alanı yaratacak bir diğer unsur da lavabo altı çekmeceleri olabilir. Yine mini bir duşa kabin küçük banyoları fazla daraltmayacağı gibi duvarlarda ya da aksesuarlarda kullanılan açık renklerde ortamı aydınlatarak banyolarınıza ışık katacaktır. Dekorasyonunuzla ilgili tüm bu çözüm alternatiflerini en zengin haliyle İnegöl mobilya’da bulabilirsiniz. 0 Yorum
Bahçe Balkon Dekorasyonu

Hiç kuşkusuz ki bahçe, balkon ya da teraslar evlerimizin baş tacı ve olmazsa olmazlarındandır. Kış geldiğinde hoş bir kış bahçesi, hele hele ilkbahar ayları geldiğinde açık hava keyfi süreceğiniz harika bir balkon tasarımı hangi ev sahibinin hayalini süslemez ki? Zira balkonunuzda ya da terasınız da keyifle içeceğiniz bir fincan çayın keyfini arttıran da kendi karakterinize göre tasarladığınız balkonunuzun dizaynı değil de nedir?


Açıkçası bu konuda balkonlarınızın büyük ya da küçük oluşunu kafanıza takmamanızı öneririz. Zira günümüzde her balkon için basit, sade ama şık tasarımlı masa – sandalye takımlarından tutunda geniş tasarımlı balkonlar için harika balkon sofaları bile tasarlanıyor. Örneğin çiçek ekim alanınız yoksa bile yukarıdan sarkıt saksılarla sarkıttığınız rengarenk çiçekler, açılıp – kapanabilen cam panelli harika bir balkon, kendinizi tatilde hissedebileceğiniz şezlongunuzu attığınız şahane bir teras size kendinizi harika hissettirmeye yetecek de artacaktır bile. Kısacası balkon, teras ya da kış bahçesi gibi tüm yaşam alanlarınıza en özel çözümler için doğru adres İnegöl mobilya.0 Yorum
15 Metrekare Salon Tasarımları

lkemizde modern zamanlara ait olan Batıya dönük Avrupai bir yaşam sistemi gelişiyorken buna bağlı olarak artık kadın olsun, erkek olsun herkes çalışma hayatının içinde yer alıyor. Dolayısıyla da yaşam alanları gittikçe küçülmeye başladı. Bu durumda konforlu ve bir o kadar da kullanışlı evler yaratabilmek adına şüphesiz ki belirli kıstasları göz önünde bulundurmak gerekiyor.


Örneğin bu kıstaslardan başlıcaları gözü tırmalayacak olan objelerden ve kalabalık dekorasyon seçimlerinden kaçınmak olmalı. Söz gelimi 15 metrekare salon tasarımları konusunda açık renklerden yararlanmak mekanları daha ferah göstermenize yardımcı oluyor.  Öte yandan bu gibi dar mekanlarda sehpa gibi detaylara yer verilmeden boş bırakılmış orta alanlar tercih edilmeli. Minimal mobilyalarda tercih konusu olmalı hiç kuşkusuz. çok parçalı koltuklar kullanmak yerine sade, göz tırmalamayan ve yalın L koltukların gücünden yararlanmak da en akıllıca tutum olacaktır. Dilerseniz küçük ya da büyük tüm yaşam alanlarınızda şık ve konforlu İnegöl mobilyası ürünlerinden yararlanabilirsiniz.0 Yorum
2018 TV Ünitesi Modelleri

Mobilyanın da modası mı olur demeyin! Her yıl trendler değişiyor ve yeni sezon mobilya modelleri şık duruşları ve pratik kullanım yönleriyle bir önceki sezonun modellerini aratmıyor. Bu yıl en büyük değişim grafiğini TV ünitesi modelleri çizdi. 2018 TV ünitesi modelleri inegöl mobilyası arayanlar için de cazip seçenekleri beraberinde getiriyor.
Yeni Sezon TV Ünitesi Modelleri
Tasarımlar ebat olarak biraz küçüldü ama fonksiyonel yapılarıyla, dar bir salona sahip olanların yüzünü güldürüyor. Açık renk tonlarının daha fazla kullanılmaya başlandığı yeni sezon TV ünitesi modelleri aynı zamanda kitaplık ya da sehpa olarak da kullanılabiliyor. Üstelik sehpanın ihtiyaç olmadığında TV ünitesinin bir parçasına dönüşmesi de mümkün olabiliyor.
Cam malzeme kullanımı artık tarihe karışmaya başladı. Ahşap malzeme yeni modellerde daha çok tercih ediliyor. Yeni sezon televizyon ünitesi modelleri mercek altına alındığında stil seçeneklerinin bir hayli artmış olması göze çarpıyor. Klasikten country stiline, modern tarzdan gotik stile kadar her ev dekorasyonuna uygun bir TV ünitesi bulmak mümkün. Üstelik sadece model değil, renk bakımından da oldukça geniş bir seçenek yelpazesi, yeni kullanıcılarını bekliyor.    0 Yorum