Teslimat Şekilleri

TESLİMAT VE KURULUM/MONTAJ ŞEKİLLERİ

Teslimat Şekilleri ;

 mobilyammoda.com  satışa sunulan ürünleri, Türkiye'nin her yerinden sipariş verebilirsiniz

  • Adana, Adıyaman, Ağrı , Ardahan, Artvin, Bayburt, Bartın, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Erzincan, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Hakkari, Iğdır, Kahramanmaraş, Kars, Kırıkkale, Kayseri, Mersin, Malatya, Mardin, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tokat, Trabzon, Tunceli, Van, Yozgat,  illerine ek nakliye bedeli çıkmaktadır. Bu iller hariç bütün illere ÜCRETSİZ olarak teslimat yapılmaktadır.

  • Teslimatlar, İnegöl’de sadece mobilya nakliyesi yapan nakliye firmaları aracılığıyla, mobilya taşımasına uygun araç ve ekiplerle yapılmaktadır.
  • Ürünlerimiz paket açılımı yapıldıktan sonra iade hakkını kaybeder. İade süreci ancak ürünlerin paket açılımı yapılmadığı sürece kadardır.
  • Özel üretim ürünlerde kesinlikle iade durumu söz konusu değildir.
  • Lojistik, nakliye ve kurulumu müşteri tarafından sağlanan yurt dışı ve yurt içi siparişlerde ürünlerde oluşacak deformelerden firmamız mesul değildir. 

 

 

Kurulum/Montaj Şekilleri

Kurulum/Montaj hizmeti gerektiren ürünler için çalışma şeklimiz şu şekildedir; mobilyammoda.com teslimatı yapılan ürünlerin kurulum/montaj gerektiren ürünlerin, kurulumlarını il merkezleri için ücretsiz olarak yapmaktadır. Kurulum/Montaj hizmeti, bazı ilçe merkezlerinde de ücretsiz olarak yapılabilmektedir. 3. kattan sonra kat farkı çıkmaktadır ya takım başı cüzi ücret şeklinde yada yük asansörü tutulmaktadır ödemesi müşteriye aittir. Karşılaşılan nakliye ve ulaşım problemlerinden  dolayı bazı ilçe merkezlerine ek ücret ile teslimat ve montaj ücretli olarak yapılmaktadır. Sipariş verirken satış temsilcimizden bu konu hakkında bilgi isteyebilirsiniz.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5