Mobilyam İnegölden, Fabrikadan Evinize Geliyor

Mobilyam Moda olarak direk üreticiden halka online mobilya satışı ile en uygun fiyatlardan kaliteli mobilyalara sahip olabilirsiniz. Modellerimizi inceleyip açıklama kısmında ki detayları kontrol etmenizi öneririm. Tüm mobilyaların boyut ve özellikleri detaylı bir şekilde yazmaktadır. Sizde artık gönül rahatlığıyla Mobilyam İnegölden diyebileceksiniz.


Yatak Odası Düzenleme

Yatak odası evinizin dinlendiğiniz ve tüm günün yorgunluğunu attığınız önemli bir odasıdır. Tüm kıyafet ve kişisel eşyalarınızda yatak odanızda bulunur. Bu nedenle yatak odasının hem gece rahat dinlenmeniz hem de kıyafetlerinizi düzenleyebilmeniz için en uygun mobilyalar ile döşenip dizayn edilmesi gerekir. Yatak odanızda kıyafetlerinizin düzenlenmesi için kullanacağınız gardırop, şifonyer, tuvalet masası ve komidinler kullanışlı ve kaliteli olmalıdır. Gardırobun raf düzeni ve askı aparatları kıyafetlerinizi en düzgün şekilde yerleştirebileceğiniz tarzda olmalıdır. Yatak odanızda kullanacağınız mobilyaların modern ve şık bir görünümde olması da elbette önemlidir. Zira tüm geceyi yatak odanızda geçirirsiniz. En kaliteli ve şık yatak odası mobilyaları İnegöl Mobilya’dan alarak yatak odanızı mükemmel bir şekilde dizayn edebilirsiniz. 


Yemek Odası Tasarımı

Evlerimizde leziz yemeklerin yendiği ve misafirlerimize yemek ikram ettiğimiz yemek odası hem rahat hem konforlu olacak şekilde tasarlanarak dizayn edilmelidir. Yemek odasında kullanılacak masa ve sandalyelerin kaliteli bir mobilya ile yapılmış olması yemek odanıza şık ve zengin bir görünüm katar. Yine yemek odasında kullanacağınız vitrin ve konsol türü özel misafirleriniz için kullanacağınız yemek takımı, kaşık çatal takımı ve bardaklar gibi eşyalarınızı en güzel şekilde sergileyecek tarzda yapılmış olmalıdır. Yemek odası daha çok yemekli misafirlerinizle kullanacağınız evinizin özel köşelerinden biridir. Bu nedenle en özel mobilyaları İnegöl Mobilyasın’dan seçerek yemek odanızı modern, şık ve kaliteli bir tarzda dizayn edebilirsiniz.


Oturma Odası Nasıl Düzenlenmeli

Oturma odası, akşam işten eve döndüğünüzde günün yorgunluğunu attığınız, dinlendiğiniz, TV izleyip eğlendiğiniz mekânıdır. Çalışanlar için akşamlarını evde olanlar için hem gününü hem akşamını geçirdiği oturma odasında rahatlık çok mühimdir. Elbette rahat olmanın yanı sıra uzun saatler geçireceğiniz oturma odasının ferah ve iç açıcı bir şekilde dizayn edilmesi de oldukça mühimdir. Bu sebeple oturma odası için seçilen mobilyaların hem rahat hem de canlı renklerde ferah olması gerekir. Oturma odası mobilyaları temizliği kolay ve kaliteli malzemeden yapılmış olması da önemlidir. Uzun saatler kullanılacağından dayanıklılığı ve çabuk kirlenmemesi önem arz eder. Oturma odanız için en uygun mobilyaları İnegöl Mobilya’dan alarak keyifle yaşayabilirsiniz.